Sake Slootweg

Sake Slootweg

Sake Slootweg werkt als communicatieadviseur en schrijft sinds 2017 recepten voor ‘de Volkskeuken’ in de Volkskrant. Hij caterde als student diners aan de Amsterdamse grachten en volgde een opleiding aan de Londense vestiging van de beroemde Franse kookschool Le Cordon Bleu. Eten is de lens waardoor Sake de mensen en wereld om zich heen beziet en begrijpt, en hij schrijft dat op geestige wijze op.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Sake Slootweg

Een ontdekkingsreis per trein naar Albanië door het hart van Europa, langs nostalgische hotels en ouderwetse eetzalen, met bijzondere ontmoetingen – een meesterlijke combinatie tussen reis- en eetverhalen

Voor culinair schrijver Sake Slootweg staat reizen gelijk aan eten. In De Tirana Express reist hij met tussenstops met de trein naar Albanië en logeert hij op bijzondere plekken en in hotels waar de geschiedenis en de nostalgie vanaf druipen. Hij komt soms in een wereld terecht die op zijn laatste benen loopt, waar vastgehouden wordt aan oude gewoontes, regels en wetten. Een cultuur die aan het verdwijnen is.

De Tirana Express...Lees meer