Soms droom ik nog

Placeholder

Soms droom ik nog
Claudia Schumacher

Een indrukwekkende debuutroman voor de lezers van Philip Huff en Alex Boogers, over huiselijk geweld, tederheid en de kracht van bevrijding – de explosieve, provocerende schrijfstijl maakt deze psychologisch spannende roman moeilijk weg te leggen

Het geweld in dit ogenschijnlijk perfecte gezin is voor de buitenwereld onzichtbaar. Maar in deze stadsvilla, met twee ouders die advocaat zijn, draait alles om presteren. En het is nooit goed genoeg voor de vader van Juli, die zijn gezin terroriseert. Haar moeder is medeplichtig: zij kijkt weg. Juli en haar broers en zus hebben alleen steun aan elkaar. We volgen Juli op drie momenten in haar leven, waarin ze uit alle macht probeert de controle terug te krijgen. Maar hoe kun je jezelf bevrijden van het verleden als je noch je ouders, noch je eigen herinneringen vertrouwt?

Een indrukwekkende, meeslepende roman over geweld, tederheid en bevrijding. Over diepe wonden en de mogelijkheid van genezing. En over de vele richtingen die je kunt kiezen als je wilt ontsnappen.

In de pers

‘Een gevaarlijke roman. Omdat je tussendoor vergeet te ademen van de spanning. En omdat de heldin met haar onbezonnen brutaliteit je hart breekt.’ Bernd Ulrich, Die Zeit

‘Zo spannend geschreven dat je het niet weg kunt leggen, zo’n meedogenloos verhaal dat het bijna ondraaglijk is, en toch steeds vol grappige momenten die je aan het lachen maken.’ Stern

‘Ook qua taal een geweldig debuut over huiselijk geweld en de fatale gevolgen.’ FOCUS


Deel deze pagina:

Specificaties:

Liebe ist Gewaltig
Sandra Jeurissen
23-08-2024
272
1
J.M. Meulenhoff
9789402321890

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 13,99

Specificaties:

Liebe ist Gewaltig
Sandra Jeurissen
23-08-2024
272
1
J.M. Meulenhoff
9789402321890

Inkijkexemplaar:

Claudia Schumacher (Tübingen, 1986) groeide op in Stuttgart. Ze studeerde Duitse en Amerikaanse literatuur en kunstgeschiedenis in Berlijn, waar ze een van de mede­oprichters was van het tijdschrift Furios. In Zürich werkte ze als journalist, columnist en uitgever – onder andere bij NZZ am Sonntag. Ze woont nu in Hamburg. Sinds 2022 schrijft ze een wekelijkse column voor Tages-Anzeiger. Haar debuutroman Liebe ist gewaltig, die werd genomineerd voor de Aspekte-Preis, werd uitgeroepen tot boek van het jaar bij de Hamburger Literaturpreise

Andere boeken van deze auteur