Capo di Capi

Placeholder

Capo di Capi
Clare Longrigg
De definitieve biografie van s werelds machtigste maffiabaas. Clare Longrigg schetst het portret van een geheimzinnige, raadselachtige en enorm machtige man die jarenlang de maffia met harde hand leidde en de Italiaanse samenleving in zijn greep hield. Op 11 april 2006 viel de Italiaanse politie een klein herdershutje binnen in de buurt van het Siciliaanse plaatsje Corleone en sloeg eindelijk de maffia baas Bernardo Provenzano in de boeien. Deze baas van Cosa Nostra, een van de machtigste criminele organisaties ter wereld, was al drieënveertig jaar voortvluchtig. Vaak gingen er geruchten dat hij ziek of zelfs dood zou zijn. Terwijl hij op de vlucht was, werd hij niet alleen vader van twee zoons, maar ging hij ook door met zijn criminele werk.
Er werd gezegd dat hij niet slim genoeg was om een leider te zijn, maar Provenzano was de man die de maffia uit het slop haalde en haar de macht terugbezorgde na het rampzalige functioneren van zijn voorganger, Totó Riina. Capo di capi is een fascinerende biografie voor de liefhebbers van Thomas L. Friedman en Thomas Repetto.
Niet leverbaar
€ 9,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

10-03-1973
368
1
J.M. Meulenhoff
9789460234026

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 9,99
Niet leverbaar

Specificaties:

10-03-1973
368
1
J.M. Meulenhoff
9789460234026

Andere boeken van deze auteur