Fascinerend liefdesverhaal

De liefde van een Hollandse pianiste en Parijse schilder.

Een nieuwe, meeslepende biografie van de schrijfster van de bestsellers Hortense en Sophie in Weimar.


Wat iedere Nederlander moet weten

De canon aller canons: de geschiedenis van Nederland in 50 thema's.

Wat elke Nederlander van de vader-landse geschiedenis moet weten: van de hunebedden tot de euro.


Dé definitieve verzameling

Maak uw Marías-collectie compleet met deze prachtig gebonden uitgave.

De meeste verhalen waren niet eerder in het Nederlands vertaald.


Openhartig en geestig!

Een zeer persoonlijk ideeënboek voor fans van David Sedaris, Ruby Wax en Caitlin Moran.

'Pijnlijk openhartig, verrukkelijk grappig en geschreven met een duivels vaardige pen: met haar literaire debuut 'Not That Kind of Girl' bewijst Lena Dunham, van de tv-serie Girls, zich opnieuw als een uniek, groot talent.' VPRO.nl


Het geheime dagboek

Hendrik Groen is misschien wel de oudste debutant van Nederland. Ongezouten en openhartig neemt hij de wereld om zich heen op de korrel.

'Hendrik Groen combineert de talenten van Dick Swaab en Willem Elsschot. Komt dat lezen!' Peter Arnoldussen, Het Parool


Bijna alle boeken van Meulenhoff zijn ook verkrijgbaar als e-boek!

lees meer…


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en maak kans op een literair boekenpakket t.w.v. €100,-!
lees meer…


Idealisme, liefde en strijd in de Spaanse Burgeroorlog

Een belangrijke historische fase in de Europese geschiedenis gezien door beroemde ooggetuigen.

Gebaseerd op grondig onderzoek: op dagboeken, brieven officiële documenten en filmfragmenten.


Strafpleiter, dandy, dwarsligger

Niet eerder was een strafadvocaat zo openhartig als in dit spraakmakende portet: hij spaart niets of niemand.

Opgetekend door de auteur van de veelgeprezen biografie van Neelie Kroes.


Uitermate fascinerend

De schilder Mark Rothko werd wereldberoemd door zijn grote schilderijen met enorme kleurvakken, waarmee hij aan fundamentele menselijke emoties uitdrukking gaf.

Als je ook maar een beetje geïnteresseerd bent in moderne schilderkunst, dan is dit een boek dat je lezen móet.

  • Meulenhoff is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij