Bloedmooi debuut

Een indringende psychologische roman tegen het ruige decor van de Schotse kust.


'Het boek boeit vanaf de eerste bladzijde. Het maakt op een goede manier verdrietig.' Mustreads.nl


Een liefdesverklaring

De woorden van Grimm is een literair meesterwerk waarin oprechte liefde voor taal de rode draad vormt.

'Verbluffend. De woorden van Grimm is twee keer een meesterwerk: van schrijver én vertaler.'***** De Limburger


Een literair juweel

Een ontroerende, poëtische roman over de vergankelijkheid van het leven en het vermogen te genieten van kleine, kortstondige moment van geluk.

Voor lezers van Jesús Carrasco en Haruki Murakami.

De kat
Takashi Hiraide
Prijs: € 17,95

Bijna alle boeken van Meulenhoff zijn ook verkrijgbaar als e-boek!

lees meer…


DWDD Boek van de Maand!

Portret van een man is een roman over de vergankelijkheid van tijd en de hang naar een nóg voller, nóg rijker en mooier leven. De psychologische analyse, zorgvuldige beschrijving en schildering van de kwetsbaarheid van de personages zijn haast magisch.

'Een instant klassieker!' DWDD Boekenpanel


Het geheime dagboek

Hendrik Groen is misschien wel de oudste debutant van Nederland. Ongezouten en openhartig neemt hij de wereld om zich heen op de korrel.

'Hendrik Groen combineert de talenten van Dick Swaab en Willem Elsschot. Komt dat lezen!' Peter Arnoldussen, Het Parool

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en maak kans op een literair boekenpakket t.w.v. €100,-!
lees meer…


Elegant en aangrijpend debuut

'Een onvergetelijk boek.' The new York Times

Een roman over oorlog, naïviteit, cultuur en kameraadschap. Over Gus die zonder enige uitleg uit de gevangenis wordt vrijgelaten in een stad die hem totaal vreemd is.

Waterland
Matthew Olshan
Prijs: € 18,99

Het laatste boek van Don Carpenter

Vrijdagen bij Enrico's is het verhaal van een groep schrijvers uit San Francisco en Portland tijdens de vroege, onstuimige dagen van de Beat-scene - een tijd van dromen en onbegrensde mogelijkheden.

Het laatste boek dat Don Carpenter schreef, vlak voor zijn zelfverkozen dood.


Inzicht in het fascinerende schrijverschap

Vijf jaar na het overleden van Harry Mulisch verschijnt zijn schrijversbiografie om de romans van Mulisch nog beter te kunnen duiden en met meer plezier te lezen.

'Een buitengewoon boeiend boek.' Frits Spits, De Taalstaat


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…

  • Meulenhoff is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij