Succesvolste literaire Deense schrijver

Portret van een man is een roman over de vergankelijkheid van tijd en de hang naar een nóg voller, nóg rijker en mooier leven. De psychologische analyse, zorgvuldige beschrijving en schildering van de kwetsbaarheid van de personages zijn haast magisch.


Een liefdesverklaring

De woorden van Grimm is een literair meesterwerk waarin oprechte liefde voor taal de rode draad vormt.

'Verbluffend. De woorden van Grimm is twee keer een meesterwerk: van schrijver én vertaler.'***** De Limburger


Een literair juweel

Een ontroerende, poëtische roman over de vergankelijkheid van het leven en het vermogen te genieten van kleine, kortstondige moment van geluk.

Voor lezers van Jesús Carrasco en Haruki Murakami.

De kat
Takashi Hiraide
Prijs: € 17,95

Bijna alle boeken van Meulenhoff zijn ook verkrijgbaar als e-boek!

lees meer…


Bukowski in de polder

Tonic beschrijft hoe Arthur vecht tegen zijn alcoholverslaving. En hoe hij uiteindelijk bij de AA de steun en herkenning vindt die hij nodig heeft om iedere dag weer op te kunnen staan met de zekerheid: vandaag drink ik niet.

'Iedereen die op de wc van het café wel eens te diep in de spiegel heeft gekeken, zou dit boek moeten lezen.' Michiel Stroink, auteur van Of ik gek ben

Tonic
Ralf Mohren
Prijs: € 18,95

Het geheime dagboek

Hendrik Groen is misschien wel de oudste debutant van Nederland. Ongezouten en openhartig neemt hij de wereld om zich heen op de korrel.

'Hendrik Groen combineert de talenten van Dick Swaab en Willem Elsschot. Komt dat lezen!' Peter Arnoldussen, Het Parool

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en maak kans op een literair boekenpakket t.w.v. €100,-!
lees meer…


Uit de Meulenhoff Schatkamer

Twee meesterwerken van Bruno Schulz in één boek gekozen uit de Meulenhoff Schatkamer door Arjan Peters en voorzien van een nawoord.

Bruno Schulz was zowel schrijver als beeldend kunstenaar. De werken De kaneelwinkels en Sanatorium Clepsydra staan samen bekend als Schulz' 'genealogische autobiografie'.


Inzicht in het fascinerende schrijverschap

Vijf jaar na het overleden van Harry Mulisch verschijnt zijn schrijversbiografie om de romans van Mulisch nog beter te kunnen duiden en met meer plezier te lezen.

'Een buitengewoon boeiend boek.' Frits Spits, De Taalstaat


Cadeautip!

Een selectie van de allermooiste en liefste versjes van Lars, hét cadeauboek voor je geliefde of andere dierbaren.


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…

  • Meulenhoff is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij