De trilogie in Nederlandse vertaling nu voor het eerst in één band

De trilogie Jouw gezicht morgen bevat drie meesterlijke romans van een van onze grootste levende schrijvers - en misschien wel degene met de meeste durf en diepgang.

Critici roemden de trilogie Jouw gezicht morgen als eenvan de literaire hoogtepunten van onze tijd.

Jouw gezicht morgen is vertaald door Aline Glastra van Loon.


Langverwachte tweede roman

Ik zie je is een liefdesroman over vluchten, vergeten en herinneren.

Langverwachte tweede roman van auteur, presentator en televisiemaker Matthijs Kleyn.

Ik zie je
Matthijs Kleyn
Prijs: € 18,99

Herkenbaar, hilarisch en hartverwarmend

Een bijzondere, originele roman in dagboekvorm. Ongezouten en openhartig neemt Hendrik Groen de wereld om zich heen op de korrel.

Een must voor iedereen met ouder wordende ouders en grootouders, en voor iedereen die zelf geen twintig meer is.


Een bijzonder debuut

Geschreven met veel humor en een scherp oog voor de merkwaardigheden van de menselijke geest.

Een inkijkje in de fascinerende wereld van de psychiatrie. Erik Rozing is in het dagelijks leven psychiater.


Bijna alle boeken van Meulenhoff zijn ook verkrijgbaar als e-boek!

lees meer…



Het tweede geheime dagboek

Na het ongelooflijke succes van Pogingen iets van het leven te maken is er nu het vervolg op het veelgeprezen dagboek van Hendrik Groen!

Samen met zijn vriend Evert en de andere leden van de Oud-maar-niet-dood-club probeert Hendrik zijn laatste levensjaren in een verzorgingstehuis in Amsterdam-Noord zo aangenaam mogelijk te maken.


Kunst en kunstgeschiedenis waren nog nooit zo toegankelijk

De onnavolgbare kunstkenner Will Gompertz leert u denken als een kunstenaar.

Van zijn eerste boek Dat kan mijn kleine zusje ook zijn al meer dan 15.000 exemplaren verkocht.


'Voortreffelijk en genadeloos grappig' David Sedaris

Roman over houdbaarheidsdatum van vriendschap, driehoeksverhoudingen en een obsessie voor een mysterieuze ketting.

Een grote hedendaagse literaire roman voor de lezers van Jennifer Egan, Zadie Smith en A.M. Homes.

De ketting
Sloane Crosley
Prijs: € 19,99

Op elke bladzijde zit een glimlach verstopt

Ze zijn vaak maar heel kort en ogenschijnlijk ontzettend eenvoudig, maar de versjes van Lars doen iets met je. Ze beschrijven stuk voor stuk nét dat ene wat jij nooit onder woorden kunt brengen. Liefde, verlangen en geluk maar ook gemis en verdriet komen allemaal voorbij.

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en maak kans op een literair boekenpakket t.w.v. €100,-!
lees meer…


Een fenomenale roman over taal, filosofie, vriendschap en ambitie

Het langverwachte nieuwe boek van bestsellerauteur Laurent Binet, bekend van de instant klassieker HhhH.

'Satire, spot, pastiche, polar en hoogliterair spel ineen.' NRC Handelsblad

'Een literaire James Bond' nrc.next

'Een weergaloos misdaadverhaal.' Elsevier


Een pleidooi voor samenwerken en solidariteit

Samenwerken, samenleven en solidariteit zijn de basis van elke maatschappij.

Sennett is de wereldwijde autoriteit op het gebied van cultuursociologie.

Samen
Richard Sennett
Prijs: € 24,99

Achter de linies van het Syrische regime

Robert Dulmers is de eerste journalist sinds jaren die wekenlang rondreist in het door oorlog geteisterde Syrië.

Een verhelderend en actueel verslag uit een land dat door westerse journalisten gemeden wordt.


Beleef de wereld van Annie M.G. Schmidt

Welke generatie is er niet met Annie M.G. Schmidt opgevoed, met Pluk van de Petteflet, Minoes, Jip en Janneke en Zuster Clivia?

Een prachtig lees- en kijkboek, rijk geïllustreerd, voor jong en oud.


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…

  • Meulenhoff is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij