Wat iedere Nederlander moet weten

De canon aller canons: de geschiedenis van Nederland in 50 thema's.

Wat elke Nederlander van de vader-landse geschiedenis moet weten: van de hunebedden tot de euro.


Dé definitieve verzameling

Maak uw Marías-collectie compleet met deze prachtig gebonden uitgave.

De meeste verhalen waren niet eerder in het Nederlands vertaald.


De western is terug!

Een wonderbaarlijk en woest verhaal van avontuur in een vervlogen tijd, bloedwraak en hoe uiteindelijk de familieband sterker is dan al het andere.

'Even huiveringwekkend als aantrekkelijk.' Martin Koolhoven


Openhartig en geestig!

Een zeer persoonlijk ideeënboek voor fans van Sylvia Witteman, David Sedaris, Ruby Wax en Caitlin Moran.

'Misschien begrijpt Lena Dunham wel beter dan wie dan ook hoe haar generatie in elkaar steekt.' De Groene Amsterdammer


Het geheime dagboek

Hendrik Groen is misschien wel de oudste debutant van Nederland. Ongezouten en openhartig neemt hij de wereld om zich heen op de korrel.

'Hendrik Groen combineert de talenten van Dick Swaab en Willem Elsschot. Komt dat lezen!' Peter Arnoldussen, Het Parool


Bijna alle boeken van Meulenhoff zijn ook verkrijgbaar als e-boek!

lees meer…


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en maak kans op een literair boekenpakket t.w.v. €100,-!
lees meer…


Strafpleiter, dandy, dwarsligger

Niet eerder was een strafadvocaat zo openhartig als in dit spraakmakende portet: hij spaart niets of niemand.

Opgetekend door de auteur van de veelgeprezen biografie van Neelie Kroes.


Uitermate fascinerend

De schilder Mark Rothko werd wereldberoemd door zijn grote schilderijen met enorme kleurvakken, waarmee hij aan fundamentele menselijke emoties uitdrukking gaf.

Als je ook maar een beetje geïnteresseerd bent in moderne schilderkunst, dan is dit een boek dat je lezen móet.


Literaire puzzeltocht

De opkomst en ondergang van grootmachten omspant drie decennia en diverse continenten, en voert langs alle excentrieke personages die hebben bijgedragen aan de opvoeding van Tooly Zylberberg.

  • Meulenhoff is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij